Over ons

Over Raytech

Raytech, opgericht in 1988 door Paul Raymaekers, was één van de eerste toeleveranciers voor laserbewerkingen in België.
Naast standaard laserbewerkingen werd door de jaren heen meer en meer gefocust op projecten waarbij engineering centraal kwam te staan.

Als complementaire activiteit investeerde Raytech in 2015 in een EOS 290 metaalprinter. Deze innovatieve productietechniek past perfect bij de vooruitstrevende visie en filosofie van Raytech.

° ISO 9001:2008 gecertificeerd sinds 1996

Een gedreven team met zin in de toekomst

Ons team staat klaar voor uw vragen.
Paul Raymaekers

Zaakvoerder

050 45 44 05

paul@raytech.be

Frederik Deckers

Verantwoordelijke klantenrelaties

050 45 44 01

frederik.deckers@raytech.be

Wim Degrande

Verantwoordelijke klantenrelaties

050 45 44 06

wim.degrande@raytech.be

Franky Brutin

Productie

050 45 44 02

franky.brutin@raytech.be

Hendrik Mestdagh

Productie

050 45 44 03

hendrik.mestdagh@raytech.be

Nicole Vande Walle

Boekhouding & financiën

050 45 44 00

nicole.vande.walle@raytech.be

Dennis Devriendt

Marketing

050 28 85 72

dennis.devriendt@raytech.be