Contact

Contact

Ons team staat klaar voor al uw vragen

Antwoord binnen de 24u!

Wanneer u reeds over een DWG, DXF, STEP, STP, STL bestand beschikt, gelieve ons rechtstreeks te contacteren via info@raytech.be voor de snelste ondersteuning.

Openingstijden

Ma-Vrij08:30-17:30
Za-ZoGesloten
  
FeestdagenGesloten
  
Collectief verlofWeek 4-5 Juli

Een gedreven team met zin in de toekomst

Algemeen

~

+32 50 45 44 00

info@raytech.be

 

Paul Raymaekers

Zaakvoerder

+32 50 45 44 05

paul@raytech.be

 

Frederik Deckers     

Klantenrelaties & verkoop

+32 50 45 44 01

frederik.deckers@raytech.be

 

Wim Degrande

Klantenrelaties & verkoop

+32 50 45 44 06

wim.degrande@raytech.be

 

Franky Brutin

Productie manager

+32 50 45 44 02

franky.brutin@raytech.be

 

Hendrik Mestdagh

Productie manager

+32 50 45 44 03

hendrik.mestdagh@raytech.be

 

Conny Laverge

Boekhouding & financiën

+32 50 45 44 00

accounting@raytech.be

 

Kilian Acke

Marketing

+32 50 45 44 08

marketing@raytech.be

kilian.acke@raytech.be

 

Marc Van Wonterghem

Technologie Business Manager

+32 50 45 44 04

marc.vanwonterghem@raytech.be