Contact

Contact

Een gedreven team met zin in de toekomst

Ons team staat klaar voor al uw vragen.

Wanneer u reeds over een DWG, DXF, STEP, STP, STL bestand beschikt, gelieve ons rechtstreeks te contacteren via info@raytech.be voor de snelste ondersteuning.

Algemeen

~

+32 50 45 44 00

info@raytech.be

 

Paul Raymaekers

Zaakvoerder

+32 50 45 44 05

paul@raytech.be

 

Frederik Deckers     

Klantenrelaties & verkoop

+32 50 45 44 01

frederik.deckers@raytech.be

 

Wim Degrande

Klantenrelaties & verkoop

+32 50 45 44 06

wim.degrande@raytech.be

 

Franky Brutin

Productie

+32 50 45 44 02

franky.brutin@raytech.be

 

Hendrik Mestdagh

Productie

+32 50 45 44 03

hendrik.mestdagh@raytech.be

 

Conny Laverge

Boekhouding & financiën

+32 50 45 44 00

accounting@raytech.be

 

Camille Ceulenaere

Marketing

+32 50 45 44 04

marketing@raytech.be

camille.ceulenaere@raytech.be

 

Kilian Acke

Marketing

+32 50 45 44 08

marketing@raytech.be

kilian.acke@raytech.be